1. Vyberte šablonu a spočítejte si cenu nástěnného Kalendáře

Výběr šablonyJak začít?


  1. Vyberte si velikost kalendáře
  2. Vyberte si papír
  3. Vyberte si barevnost
  4. Kolik chcete kalendářů vytisknout
     
  5. Vyberte šablonu kalendáře
  6. Spočítejte si cenu
  7. Do vybrané šablony nahrajte v editoru níže obrázky.

Jste reklamní agentura?

Pro reklamní agentury máme speciální ceny, které budete mít po registraci nastavené přímo v naší kalkulačce.

Rychlé termíny dodání

Tiskneme nejhezčí kalendáře 2024 na trhu.

Hledáte originální a osobní dárek pro sebe nebo pro Vaše blízké? Pak jste na správném místě! U nás si můžete objednat kalendář, který bude plný Vašich rodinných fotek a vzpomínek. Můžete si vybrat z různých velikostí a typů kalendářů, ať už chcete nástěnný nebo stolní. Vytvoření kalendáře je velmi jednoduché a rychlé, stačí jen nahrát Vaše oblíbené fotky a my se postaráme o zbytek. Budete mít tak krásnou památku, na kterou se budete moci dívat po celý rok. Naše kalendáře jsou vyrobeny z kvalitního papíru a tisku, který zaručuje dlouhou životnost a věrné barvy. Nabízíme také velmi výhodné ceny a rychlé dodání. Tiskneme jak pro jednotlivce, tak i pro firmy různých velikostí. Pokud hledáte originální způsob, jak propagovat Vaši firmu nebo službu, můžete si u nás objednat kalendáře s Vaším logem nebo sloganem. Nečekejte a objednejte si ještě dnes svůj vlastní kalendář! Uvidíte, že budete nadšeni z výsledku a uděláte radost sobě i ostatním. Tiskneme nejhezčí kalendáře na trhu!Grafické zpracování

Pokud si nejste jistí, jak kalendář správně připravit nebojte se na nás obrátit, naše grafické studio Vám pomůže. Vytvoříme Vám kreativní návrh podle Vašich přání. Zašlete nám Vaši představu, fotky, texty, prostě vše, co v kalendáři chcete mít a my už si s tím poradíme.. Zašleme Vám náhled, který si zkontrolujete a pošlete nám případné připomínky a úpravy, které upravíme dle Vašich představ. Po schválení jde kalendář do tisku.Materiál

Kalendáře tiskneme nejčastěji na křídové lesklé papíry o gramáži 170 - 200g/m2 Má 13 stran a zadní podkladový karton svázaný kroužkovou vazbou TWINWIRE. Často si zákazníci nechávají na zadní podkladový karton natisknout logo, kterým pak prezentují svou firmu.
pokud potřebujete poradit s výběrem papíru, neváhejte se na nás obrátit.

Nejčastější dotazy

Zde je několik tipů, jak připravit tisková data pro nástěnné kalendáře:
1. Formát dat
Nejlepším formátem dat pro tisk nástěnných kalendářů je PDF v režimu CMYK. PDF je univerzální formát, který zachovává všechny potřebné informace pro tisk, jako jsou barvy, fonty, rozlišení a rozměry. PDF také zabírá méně místa než jiné formáty a je snadno otevřítelný. Pokud nemáte možnost vytvořit PDF, můžete nám poslat data i v jiných formátech, jako jsou AI, PSD, INDD, JPEG, PNG nebo TIFF. Tyto formáty jsou také vhodné pro tisk, ale mohou vyžadovat dodatečné úpravy nebo konverzi.


2. Rozlišení obrázků
Obrázky v nástěnných kalendářích by měly mít rozlišení alespoň 300 DPI. To zajistí, že budou obrázky v tisku čitelné a ostré.


3. Barvy
Pro tisk nástěnných kalendářů se používají barvy CMYK. Pokud vkládáte do kalendářů obrázky v RGB barvách, budou převedeny do CMYK barev. To může v některých případech vést k mírným změnám barev.


4. Fonty
Fonty, které používáte v kalendářích, by měly být zakřivkované, tzn. převedené do vektorů.


5. Rozměry kalendářů
Rozměry kalendářů by měly odpovídat standardním formátům. To usnadní tisk a distribuci kalendářů.


6. Spadávka
Aby se zabránilo ořezu textu nebo obrázků, je vhodné přidat k okraji každé strany kalendáře 3 mm spadávky. Spadávky jsou viditelné pouze ve vzorku kalendáře, a tato část se odřezává.


7. Orientace kalendáře
Nástěnné kalendáře mohou být orientované na výšku nebo na šířku. Pokud nevíte, jaká orientace je pro vás vhodná, můžete se poradit s naší tiskárnou.


8. Přidání kalendářních dat
Kalendářní data by měla být v jasném a čitelné fontu. Pokud chcete na kalendáři přidat další text nebo obrázky, nezapomeňte je také upravit tak, aby byly vhodné pro tisk.


9. Kontrola tiskových dat před odesláním
Před odesláním tiskových dat na tisk je dobré je důkladně zkontrolovat. Ujistěte se, že fotografie jsou v dobré kvalitě, že jsou ve správném formátu, že kalendářní data jsou správně a že kalendář je orientován správným směrem.


Doufáme, že vám tyto tipy pomohou připravit tisková data pro nástěnné kalendáře. Při přípravě dat pro tisk letáků je důležité dodržovat několik zásad, aby letáky vypadaly co nejlépe.
1. Formát dat
Nejlepším formátem dat pro tisk letáků je PDF v režimu CMYK. PDF je univerzální formát, který zachovává všechny potřebné informace pro tisk, jako jsou barvy, fonty, rozlišení a rozměry. PDF také zabírá méně místa než jiné formáty a je snadno otevřítelný. Pokud nemáte možnost vytvořit PDF, můžete nám poslat data i v jiných formátech, jako jsou AI, PSD, INDD, JPEG, PNG nebo TIFF. Tyto formáty jsou také vhodné pro tisk, ale mohou vyžadovat dodatečné úpravy nebo konverzi.


2. Rozlišení obrázků
Obrázky v letácích by měly mít rozlišení alespoň 150 DPI. To zajistí, že budou obrázky v tisku čitelné a ostré.


3. Barvy
Pro tisk letáků se používají barvy CMYK. Pokud vkládáte do letáků obrázky v RGB barvách, budou převedeny do CMYK barev. To může v některých případech vést k mírným změnám barev.


4. Fonty
Fonty, které používáte v letácích, by měly být zakřivkované, tzn. převedené do vektorů.


5. Rozměry letáků
Rozměry letáků by měly odpovídat standardním formátům. To usnadní tisk a distribuci letáků.


6. Spadávka
Aby se zabránilo ořezu textu nebo obrázků, je vhodné přidat k okraji každé strany letáku 3 mm spadávky. Spadávky jsou viditelné pouze ve vzorku letáku, a tato část se odřezává. Dodržováním těchto zásad zajistíte, že vaše letáky budou vypadat co nejlépe. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s přípravou tiskových dat, neváhejte nás kontaktovat na čísle 774 236 944. Rádi vám pomůžeme. 😊
Naše tiskárna působí v jižních Čechách a nabízíme naše služby v městech jako jsou České Budějovice, Písek, Vimperk, Prachatice, Vodňany, Týn nad Vltavou, Volary, Strakonice a Český Krumlov, Tábor.
Zakázky zasíláme i DPDčkem po celé republice, tak není problém plakáty zaslat i do jiných měst, jako je Praha, Brno , Plzeň, Ostrava a jiné.

3000000

Více než ... vizitek

100000

Více než ... vytištěných m2

20000

Více než ... předaných zakázek

15

Let na trhu

Názory našich zákazníků